Dołącz do programu

Lekcje Miłości dla Singli

Droga w poszukiwaniu miłości czasem bywa długa i kręta. Ten program będzie dodawał Ci otuchy w chwilach zwątpienia i samotności. Napełni Twoje serce spokojem i ufnością, tak byś już teraz mógł szykować się na piękną, wartościową relację, na którą Ty również zasługujesz.

Dostęp do 11 medytacji

Ponad 279 minut materiałów

Nauka 561 afirmacji miłości

Lekcje Miłości dla Singli

Czego się nauczysz?

1

Medytacje w ramach tego programu pomogą Ci odzyskać wiarę w siebie i to, że jesteś nie tylko wspaniałą osobą, ale również wartościowym materiałem na partnera. Zyskasz jasność co do tego kim jesteś, jakie są Twoje mocne strony i nauczysz się podchodzić z wyrozumiałością do swoich wad i popełnionych w przeszłości błędów. Staniesz się osobą, która jest dumna z tego, kim jest, co przełoży się na pewność siebie i to, jak odbierają Cię inne osoby.

2

Nauczysz się radzić sobie z samotnością i pokonywać momenty zwątpienia, braku energii życiowej. Uczynisz radość, wdzięczność i proaktywną postawę swoim nawykiem, aby już teraz, będąc jeszcze samemu, korzystać z życia i tworzyć dla siebie okazje do poznawania ludzi. Zmienisz postrzeganie swojego obecnego etapu i zaczniesz patrzeć na bycie singlem nie jako na przeszkodę, a jak na szansę, by miłość znaleźć - bo przecież kogo, jak nie singli, ma miłość spotkać?

3

Poszukiwania tej wyjątkowej osoby to też sztuka rozeznawania i niewchodzeniam w niewłaściwe relacje. Dzięki Lekcjom Miłości przeprogramujesz swoje serce tak, zaczęło mądrze wybierać i by nie goniło za osobami, które szukają czegoś innego, mają inne wartości, nie traktują Cię dobrze, albo nie inwestują wystarczająco w Waszą znajomość. Zbudujesz sobie jasny obraz tego, jakiej osoby szukasz, na jakich cechach, wartościach i zachowaniach tej osoby Ci zależy. Ze swoich nowych standardów uczynisz swoisty kompas, którym będziesz kierować się od tej pory podczas swoich poszukiwań, nie poddając się presji czasu, rodziny i znajomych.

4

Zmienisz to, jak odbierają Cię nowo poznawane osoby - zarówno te napotkane przypadkowo w kawiarni, na spacerze, na aplikacjach randkowych, jak i na umówionych już faktycznie randkach. , komunikowanie swoich oczekiwań i potrzeb. Zyskasz swobodę mówienia o sobie, swojej miłosnej przeszłości i tym, czego obecnie w życiu szukasz. Nauczysz się czerpać radość z randkowania i uwierzysz, że poznawanie ludzi może być źródłem przyjemności i dobrej zabawy, a nie frustracji i stresu.

5

Ten program to również Vademecum na początkowe etapy budowania nowej relacji. Możemy chodzić na masę randek i robić na nich świetne wrażenie, ale cały sekret tkwi w tym, aby mądrze relacje rozwijać - myśleć pozytywnie, ale nie zakładać, że - ponieważ ta osoba się nam spodobała - to na 100% jest dla nas idealna i już teraz to musi wyjść. Dzięki medytacjom nauczysz się jak stopniowo budować autentyczny wizerunek tej drugiej osoby i jak adekwatnie do rozwoju znajomości i zaangażowania obu stron inwestować. Dzięki temu zarówno Ty jak i ta druga osoba będziecie mogli w wolności podjąć świadomą decyzję, że chcecie być razem i dalej rozwijać Wasz związek.

Lekcje Miłości dla Ciebie

Jak to działa?

Wybierz swój program albo dostęp do całej platformy.

Zarejestruj się i podepnij swoją kartę w celu rozpoczęcia subskrypcji.

Słuchaj medytacji na swoim urządzeniu w dowolnym miejscu i o każdej porze.

W każdej chwili możesz zmienić wybrany przez siebie program lub zrezygnować z członkostwa.

Wybierz program dla siebie, albo...

Zyskaj dostęp
do całej platformy

za jedyne 1,33 zł / dzień

Zarejestruj się