Dołącz do programu

Lekcje Miłości po Rozstaniu

Tak. Po rozstaniu nasze życie się zmienia. Ale to od nas zależy, czy będzie to zmiana na lepsze, czy gorsze. Ten program pomoże Ci wybrać dla siebie ten pierwszy scenariusz: zamknąć przeszłość, odbudować siebie i na nowo otworzyć swoje serce na miłość.

Dostęp do 11 medytacji

Ponad 267 minut materiałów

Nauka 462 afirmacji miłości

Lekcje Miłości po Rozstaniu

Czego się nauczysz?

1

W końcu finalnie zamkniesz ciągnące się za Tobą przeszłe relacje. Zmienisz nawyk rozdrapywania starych ran, rozpamiętywania tego, co było, a już nie wróci. Przestaniesz stać w miejscu i w końcu znów zaczniesz żyć, przypominając sobie, że i bez tej osoby Twoje życie może być piękne.

2

Odbudujesz swoje poczucie własnej wartości. Pozbędziesz się błędnych przekonań na swój temat, które mogą tkwić jeszcze w Tobie po rozstaniu. Przestaniesz obwiniać się za rozpad tej relacji i zastanawiać się, czy byłeś w stanie coś zrobić inaczej, lepiej. Zrozumiesz, że postępowanie Twojego byłego partnera to obraz tego, kim jest on, nie Ty, zaś koniec Waszej relacji to nie Twoja wina, a wypadkowa relacji, która Was faktycznie łączyła.

3

Nic w naszym życiu nie dzieje się bez przyczyny, a każde doświadczenie może być darem, jeśli zadecydujemy się w taki sposób je traktować. Aby w pełni dać wolność sobie oraz swojemu / swojej EX, postarasz się w innym świetle spojrzeć na tę relację. Dziękując za wszystko to, co było dobre, zbudujesz w sobie wdzięczność. Wybaczając wszelkie krzywdy - zbudujesz w sobie siłę. Przekłuwając popełnione przez Was błędy w lekcje - zbudujesz w sobie mądrość.

4

Pozbędziesz się starych, zakorzenionych w Tobie toksycznych mechanizmów, by nie przenosić ich automatycznie do kolejnej relacji. Może jest to nawyk krzyku, kontroli bądź też ograniczania wolności partnera? A może Twój problem to lęk przed mówieniem o swoich potrzebach, obawa, że jak będziesz w pełni sobą, gdy zaangażujesz się i zaczniesz w pełni dawać z siebie, to wówczas ta osoba przestanie to doceniać i Cię opuści? Dzięki Lekcjom Miłości świadomie zdecydujesz, które zachowania i postawy z poprzednich związków chcesz przenieść do kolejnej relacji i jakim partnerem chcesz być.

5

W końcu prawdziwie uwierzysz, że możesz zakochać się w kimś innym i dasz sobie szansę na miłość. Robiąc porządek w swoim umyśle i sercu zrobisz miejsce na to, co nowe i będziesz w stanie zacząć szykować się na nową miłość. Pamiętaj, że aby ją dostrzec, powinieneś przestać kierować swój wzrost w przeszłość, a spojrzeć w przyszłość! Lekcje Miłości są niesamowicie skutecznym do tego narzędziem!

Lekcje Miłości dla Ciebie

Jak to działa?

Wybierz swój program albo dostęp do całej platformy.

Zarejestruj się i podepnij swoją kartę w celu rozpoczęcia subskrypcji.

Słuchaj medytacji na swoim urządzeniu w dowolnym miejscu i o każdej porze.

W każdej chwili możesz zmienić wybrany przez siebie program lub zrezygnować z członkostwa.

Wybierz program dla siebie, albo...

Zyskaj dostęp
do całej platformy

za jedyne 1,33 zł / dzień

Zarejestruj się